DOOMD1

Doom (PC) Klucz Steam

54,00 złbrutto

Studio id Software, pionierzy gatunku strzelanek FPP i twórcy deathmatchu dla wielu osób, przedstawiają powrót gry DOOM – doskonałej, pełnej wyzwań, brutalnej zabawy, dostosowanej do dzisiejszych standardów. Nieokiełznane demony, potężna broń siejąca destrukcję i szybki płynny ruch są fundamentami dynamicznej walki, oglądanej z perspektywy pierwszej osoby - niezależnie od tego, czy likwidujesz hordy demonów w piekielnych czeluściach w kampanii dla jednego gracza, czy rywalizujesz ze znajomymi w licznych trybach dla wielu osób. Rozszerz wrażenia z gry za pomocą edytora DOOM SnapMap, dzięki któremu łatwo stworzysz, przetestujesz i udostępnisz swoją zawartość całemu światu.

FABUŁA:

Przybyłeś tu nie bez powodu. Potężny ośrodek badawczy Union Aerospace Corporation na Marsie został opanowany przez dzikie i potężne demony. Pomiędzy nimi i naszym światem stoi tylko jedna osoba. Jako pojedynczy żołnierz DOOM marines, masz tylko jedno zadanie – zabić je wszystkie.

GŁÓWNE CECHY:

Kampania bez wytchnienia

Tu nie możesz się kryć za osłonami, ani regenerować życia w trakcie walki z hordami piekielnych demonów. Skorzystaj z arsenału futurystycznych i kultowych rodzajów broni, użyj ulepszeń, poruszaj się zwinnie i zadawaj ciosy wręcz, aby oszołomić, przeciąć, rozdeptać, zmiażdżyć i odesłać do diabła demony na różne, kreatywne i brutalne sposoby.

Powrót rozgrywki dla wielu osób

Zdominuj rywali na kultowych, dynamicznych arenach DOOMa. W klasycznych i zupełnie nowych trybach będziesz anihilował wrogów, posługując się umiejętnościami, potężną bronią i zdolnościami pionowego poruszania się. Skorzystaj też z niepowtarzalnych dopalaczy, które pozwolą ci wcielić się w demona.

Nieskończone możliwości

DOOM SnapMap to potężny, ale łatwy w obsłudze edytor gry i poziomów. Pozwala on uzyskać niezliczone godziny zabawy na wszystkich platformach. Nie musisz mieć doświadczenia ani specjalnych umiejętności – każdy gracz może szybko i łatwo stworzyć i zmienić wygląd map, dodać zdefiniowaną lub zupełnie nową rozgrywkę, a nawet edytować skrypty gry, by stworzyć nowe tryby. Natychmiast zagraj na stworzonym poziomie, podziel się nim ze znajomym albo udostępnij graczom z całego świata – a to wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

Producentid Software
WydawcaBethesda Softworks
Gatunek grystrzelaniny
Tryb grysingleplayer, multiplayer
Data wydania13 maja 2016
PlatformaPC
Nośnikklucz aktywacyjny Steam
Wersja językowapolski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, brazylijski, rosyjski, japoński, chiński
Przedział wiekowy18+
Ograniczenia regionalnebez ograniczeń

MinimalneSystem operacyjny:Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit
Procesor:Intel Core i5-2400 3.30 GHz / AMD FX-8320 3.50 GHz
Pamięć RAM:8 GB
Karta graficzna:Geforce GTX 670 2 GB /Radeon HD 7870 2 GB
Dysk twardy:55 GBRekomendowaneSystem operacyjny:Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit
Procesor:Intel Core i7-3770 3.50 GHz / AMD FX-8350 4.00 GHz
Pamięć RAM:8 GB
Karta graficzna:Geforce GTX 970 4 GB /Radeon R9 290 4 GB
Dysk twardy:55 GB

Opinie

Napisz opinię

Doom (PC) Klucz Steam

Doom (PC) Klucz Steam

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: