Deweloperzy The Division zaproszą graczy na poważne rozmowy o grach

Deweloperzy The Division zaproszą graczy na poważne rozmowy o grach

Wsparcie fanów w procesie powstawania gry jest nieocenionym wsparciem, z którego część studiów deweloperskich chętnie korzysta. Jedni wprowadzają swoje gry do Steam Early Access właśnie po to, by wraz z graczami szlifować tytuł i jego poszczególne elementy. Inni organizują serie alfa czy betatestów, podczas których gracze mają okazję sprawdzać tworzone jeszcze produkcje lub pomagać w testach technicznych. Jeszcze inne studia - i tu właśnie wpisują się twórcy The Division - zapraszają graczy w odwiedziny, gdzie umożliwiają im testowanie prototypów lub wczesnych wersji gier i pytają o opinię.

Elite Task Force to inicjatywa w ramach której aktywni członkowie społeczności The Division testują nowinki w wersji beta i mają okazję wesprzeć twórców w pracach nad grą. Pierwsze spotkanie z graczami odbyło się we wrześniu, w szwedzkim studio Ubisoftu w Malmö. Ubisoft zapraszał graczy i organizował im przelot oraz pobyt na miejscu. Tym razem członkowie Elite Task Force odwiedzą w styczniu siedzibę Red Storm Studios w Morrisville, w Północnej Karolinie. Wezmą tam udział w trzydniowych warsztatach poświęconych balansowi grze w aspekcie stref PVP w The Division z myślą o aktualizacji 1.6.

Jak zaznaczają twórcy we wpisie na forum, aby zostać wybranym do grupy nie trzeba być znanym YouTuberem czy blogerem. Wystarczy, że aktywnie gracie w The Division i macie czas w dniach od 11 do 13 stycznia oraz minimum 18 lat. Przyda się także ważny paszport oraz oczywiście dobra znajomość języka angielskiego. Nie ma ograniczeń co do kraju, a więc gracze z Polski także mogą się załapać. Wystarczy, że wypełnicie stosowny formularz. Macie na to czas do 14 grudnia.

Źródło: gram.pl

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Autor
E-mail (nie jest widoczny na stronie)
Komentarz
Przepisz obrazek