GOD

A Game of Dwarves (PC) Klucz Steam

29,00 złbrutto

A Game of Dwarves to nietypowy RTS, gdzie gracze mają możliwość wzięcia odpowiedzialności za losy nie zawsze rozważnej i wiedzącej jak postępować bandy krasnoludów. Gra to efekt współpracy specjalizującego się w strategiach wydawcy Paradox Interactive oraz niezależnego studia ZEAL Game Studio.

Historia choć ujmująca, jest dosyć prosta: pewien krasnoludzki książę musi wykazać się rozwagą i sprytem podczas rządzenia swoimi podwładnymi krasnalami, aby wedle ambicji i wewnętrznych potrzeb odzyskać władzę nad pewnym królestwem. Pomagierami króla są liczne zastępy jemu wielce szanownych ziomków, którzy potrafią wydobywać surowce, kopać doły, tunele, wznosić budynki i przeprowadzać badania naukowe.

Akcja toczy się w podziemiach zamieszkałych przez różne rasy potworów i dlatego poza dbaniem o rozbudowę osady, gracz powinien także odpierać ataki krwiożerczych bestii.

Kluczowe cechy:

  • Eksploruj - mapy tworzone losowo dostarczają nowych wyzwań w nieskończoność i pogłębiają wrażenie eksploracji podczas przekopywania się przez ziemię
  • Buduj - Wyposażenie, które gracz może zbudować w grze jest nie tylko praktyczne, ale i ładne! Pozwala to graczowi budować obiekty, które według nich samych wyglądają najlepiej.
  • Dowodź - Dzięki systemowi rozkazów gracze łatwo mogą kontrolować kilka krasnoludów jednocześnie bez potrzeby rozdrabniania się.
Producent ZEAL Game Studio
Wydawca Paradox Interactive
Gatunek gry strategie
Tryb gry singleplayer, multiplayer
Data wydania 23 października 2012
Platforma PC
Nośnik klucz aktywacyjny Steam
Wersja językowa angielski, niemiecki
Przedział wiekowy bez ograniczeń
Ograniczenia regionalne bez ograniczeń

Opinie

Napisz opinię

A Game of Dwarves (PC) Klucz Steam

A Game of Dwarves (PC) Klucz Steam